Vážení zákazníci, 1. mája platí na všetkých predajniach štandardná otváracia doba.

x
Nábytkový program

Billund

Detský nábytkový program Billund v štýlových jemných farbách a sviežom dizajne sa skvelo hodí na zariadenie do študentskej alebo detskej izby. Nábytok ponúka veľké množstvo šikovne riešeného úložného priestoru , do ktorého môžete uložiť zavadzajúcu posteľnú bielizeň či vankúše, hračky alebo oblečenie. Tiež disponuje kvalitným kovaním s dlhou životnosťou . Zaujímavý dekor a moderný dizajn dodajú izbičke nový rozmer. Biely dekor opticky zväčší miestnosť a dodáva nábytku šmrnc. Je ho možné jednoducho kombinovať a dopĺňať rôznymi dekoráciami podľa vašej fantázie a vytvoriť tak...

Čítajte viac

Cena od:
32,92 
s DPH 39,50 

Položky kolekcie nábytku Billund

Zobrazujem 1-9 produktov z 17 celkom 12

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Billund

Detský nábytkový program Billund v štýlových jemných farbách a sviežom dizajne sa skvelo hodí na zariadenie do študentskej alebo detskej izby. Nábytok ponúka veľké množstvo šikovne riešeného úložného priestoru, do ktorého môžete uložiť zavadzajúcu posteľnú bielizeň či vankúše, hračky alebo oblečenie. Tiež disponuje kvalitným kovaním s dlhou životnosťou.

Zaujímavý dekor a moderný dizajn dodajú izbičke nový rozmer. Biely dekor opticky zväčší miestnosť a dodáva nábytku šmrnc. Je ho možné jednoducho kombinovať a dopĺňať rôznymi dekoráciami podľa vašej fantázie a vytvoriť tak detskú izbu, o ktorej sníva každé dieťa.

Nábytok je vyrobený z kvalitného materiálu LDTD, ktorý sa vyznačuje okrem iného vysokou životnosťou a jednoduchou údržbou, ktorú ešte viac uľahčuje umývateľný povrch. Predné plochy sú tvorené MDF - stredne hustej drevovláknitej dosky vyrobenej z vlákien drevín, spojených lepidlom pri vysokom tlaku a teplotr. MDF je považovaná za plnohodnotnú alternatívu k masívnemu drevu. Z masívu sú tiež vyrobené nožičky.

 

Výhody:

  • kombinácia kvalitných materiálov a kovania
  • dlhá životnosť
  • jednoduchá údržba
  • kombinácia jemných dekorov

Prevedenie:

  • materiál korpusu: LDTD
  • materiál predných plôch: MDF
  • materiál nožičiek: masív
  • dekor: alpská biela / dub

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky