Nábytkový program

Bibi

Bibi Program je momentálně vyprodán

Svieža farebná kombinácia detského programu Bibi vás zaujme dizajnovou ľahkosťou, vďaka ktorej budete mať dostatok priestoru na vlastnú realizáciu. Detská izba nie je nikdy tvorený iba nábytkom. Sú to predovšetkým hračky a doplnky, ktoré z nej vytvárajú svojbytný priestor. Došlo k spojeniu dekorov bielej a zeleného jablka. Hoci je zelená farba výrazným elementom rozjasňujúcim prednú časť daného nábytku, existuje nespočetný počet možností, ako ucelit zvyšok izby prostredníctvom výmaľby, či nástenných dekorácií. Akonáhle sa pustíte do zariaďovania detskej izby,...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Bibi

Svieža farebná kombinácia detského programu Bibi vás zaujme dizajnovou ľahkosťou, vďaka ktorej budete mať dostatok priestoru na vlastnú realizáciu. Detská izba nie je nikdy tvorený iba nábytkom. Sú to predovšetkým hračky a doplnky, ktoré z nej vytvárajú svojbytný priestor. Došlo k spojeniu dekorov bielej a zeleného jablka. Hoci je zelená farba výrazným elementom rozjasňujúcim prednú časť daného nábytku, existuje nespočetný počet možností, ako ucelit zvyšok izby prostredníctvom výmaľby, či nástenných dekorácií. Akonáhle sa pustíte do zariaďovania detskej izby, neradno opomenúť dostatok úložného priestoru a praktickú stránku.

Počas každodenného užívania určite doceníte výhody výrobného materiálu, vďaka ktorému je povrch plne umývateľný. Drevotrieskové dosky DTD s matnou povrchovou úpravou sú odolné voči poškriabaniu a oderu. 

 

Výhody:

  • moderný štýl
  • matná povrchová úprava
  • umývateľný povrch

 

Vyhotovenie:

  • materiál: DTD
  • dekor: alpská biela, zelené jablko

 

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky