Beko Beko DFN 39431 X POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR Bazár umývačky riadu Beko DFN 39431 X POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR 343.13

Beko DFN 39431 X POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Predaj ukončený

A+++

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach

Zánovný tovar

- Tovar v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou. Na výrobku môžu byť mierne kozmetické vady, ktoré nemajú vplyv na jeho užívanie. Nemusí byť v originálnom obale.


Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý.

Umývačka riadu Beko DFN 39431 X

Prečo tráviť svoj voľný čas pri umývadle či presviedčaním vašich blízkych, aby to boli oni, kto sa k nemu postaví, keď sa ponúka jedno omnoho lepšie riešenie = umývačka riadu Beko DFN 3943 X? Jedná sa o moderný spotrebič, ktorý vás už na prvý pohľad nadchne svojim nerezovým prevedením, vďaka ktorému sa hodí do každej domácnosti. Na výber máte až 9 programov, ktoré si nastavíte na prehľadnom displeji v pravom hornom rohu. Spotrebič Beko zvládne bez problémov poňať až 14 súprav riadu, takže sa nemusíte báť, že by ste ešte niekedy umývali niečo v rukách. Samozrejmosťou je i antibakteriálny povlak, ktorý zaistí dokonalú hygienickú čistotu

 

Hygienická čistota

Umývačka riadu Beko disponuje špeciálnym programom BabyProtect, ktorý je vhodný pre alergikov či malé deti. Technici totiž spojili cykly intenzívneho umývania s konečným opláchnutím horúcou vodou. Vysoké teploty, ktoré sú pri tomto programe použité, zaisťujú likvidáciu rôznych baktérií a vírov. Vďaka tomu je zaistená hygienická čistota a vy tak do spotrebiča môžete vložiť i kojenecký riad.

Rýchlejšie programy

Umývačka Beko disponuje funkciou Fast+. Tá ma za úlohu až 3x skrátiť dobu cyklu oproti konkurenčným výrobkom. Jedná sa tak o praktického pomocníka, vďaka ktorému budete môcť usporadúvať oslavu s večerou, ktorá sa bude skladať z predkrmu, polievky, hlavného chodu a dezertu = záruka dostatočného množstva čistých tanierov. Bez problému totiž umyjete riad medzi chodmi a nezaberie vám to moc času.

Kvalitný motor

Aby ste sa mohli z dokonalých výsledkov tešiť ešte dlhšiu dobu, disponuje umývačka Beko ProSmart invertorovým motorom. Ten zaisťuje nízku hlučnosť, len 44 dB (A), dlhú životnosť a predovšetkým šetrí vodu a energiu. Keď k tomu pridáte energetickú triedu A+++, vznikne vám pomocník, ktorý zaručí dokonalé výsledky ale nízke náklady.

 Ochrana proti vode

Príhody o tom, ako sa niekomu podarilo vytopiť kúpeľňu či dokonca suseda sú nesmrteľné. Aby ste sa týmto historkám mohli len smiať a nesmeli ich zažiť na vlastnej koži, disponuje umývačka Beko ochranou WATERSAFE+. Tá ma za úlohu ochrániť vašu domácnosť pred tým, aby sa vám uprostred kuchyne nevytvoril súkromný bazén.

Príjemnějšia údržba

Veľké nečistoty, ktoré sa odstránia z vloženého riadu putujú potom do filtra a tu čakajú na to, kým ich vy vyhodíte. Jedná sa o to, že musíte vytiahnuť celú sieťku a ručne ju očistiť. Našťastie, firma Beko prichádza s EverClen technológiou. Jedná sa o samočistiaci filter, ktorý vám zaručí omnoho viac voľného času.

 Auto Program

Zvoliť, aký program je v akej situácii najvhodnejší môže byť občas tvrdý oriešok. Našťastie, umývačka Beko disponuje automatickým programom. Ten pomocou senzorov vo vnútri spotrebiča zistí úroveň znečistenia vloženého riadu a potom určí, ktorý cyklus je najlepší. Výsledkom tak budú len dokonalé výsledky.

 


Parametre

DIZAJN
Dizajn skrineVoľne stojace
Rozmery výrobkuFull size (60 cm)
Farba dveríStrieborná
Farba ovládacieho panelaStrieborná
Systém ovládaniaDotyk
Vstavaný displejÁno
Vstavaný zmäkčovač vodyÁno
Systém sušeniaActive ventilation
Nastaviteľná výška horného košaÁno
Typ príborovej priehradkykošík
Možnosť podstavby (bez vrchu)Áno
Materiál vaneNerezová oceľ
Technológia prevodníkaÁno
VÝKON
Počet miest14 Miest
Hlučnosť44 decibel
Počet pracích programov9
Trieda účinnosti sušeniaA
Doba cyklu227 min
Sklenená ochranaÁno
Umývacie programyAuto, Hospodárstvo, sklo / jemný, Intenzívny, Predumytie, Rýchly
SamočistenieÁno
ERGONÓMIA
Ochrana proti pretečeniuÁno
Nastaviteľné umiestnenie košadolný, horný
Nastaviteľné nohyÁno
Nastavenie nôh1,5 centimeter
Ukazovateľ leštidlaÁno
Ukazovateľ soliÁno
VLASTNOSTI
Druh tovaruVoľne stojace umývačky riadu
SILA
Energetická účinnosťA+++
Spotreba energie na cyklus0,83 kWh
Spotreba vody na cyklus9,5 L
Ročná spotreba energie237 kWh
Ročná spotreba vody2660 L
Celková spotreba2100 watt
Spotreba energie (vypnuté)0,35 watt
Vstupné striedavé napätie220-240
Frekvencia vstupného striedavého napätia50
Prúd10 ampér
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Šírka598 mm
Hĺbka598 mm
Výška865 mm
Hmotnosť49,2 kg
Instalačná šírka oddielu60 centimeter
Instalačná hĺbka oddielu57 centimeter
Instalačná výška oddielu83,5 centimeter
Inštalačná výška (min)82 centimeter
Inštalačná výška (max)83,5 centimeter

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku