Nábytkový program

Basic

Kuchyňa predstavuje kráľovstvo každej gazdinky a miesto, kde rodina trávi veľa času. Preto by mala byť úplne dokonalá, praktická a stopercentne účelná a tiež by v nej nemalo nič chýbať. Presne tak je zhotovený i  kuchynský blok Basic , ktorý ponúka moderné a praktické riešenie do vašej kuchyne. Je jednoduchý, elegantný a ponúka širokú škálu úložného a odkladacieho priestoru. Navyše tiež predkladá bohatý výber dekorov. Kuchyňa je v mnohých domácnostiach tou najpoužívanejšou miestnosťou, kde sa pravidelne schádza celá rodina. Preto by mala...

Čítajte viac

Cena od:
188,33 
s DPH 226,00 

Položky kolekcie nábytku Basic

Zobrazujem 1-3 produktov z 3 celkom

Popis kolekcie nábytku Basic

Kuchyňa predstavuje kráľovstvo každej gazdinky a miesto, kde rodina trávi veľa času. Preto by mala byť úplne dokonalá, praktická a stopercentne účelná a tiež by v nej nemalo nič chýbať. Presne tak je zhotovený i kuchynský blok Basic, ktorý ponúka moderné a praktické riešenie do vašej kuchyne. Je jednoduchý, elegantný a ponúka širokú škálu úložného a odkladacieho priestoru. Navyše tiež predkladá bohatý výber dekorov.

Kuchyňa je v mnohých domácnostiach tou najpoužívanejšou miestnosťou, kde sa pravidelne schádza celá rodina. Preto by mala byť dokonale zariadená, praktická a maximálne účelná. Presne tak sú vyrobené kuchynské bloky z radu Basic, ktoré poskytujú veľkorysý priestor. Do vášho interného zázemia prinesie znaky klasického štýlu.

Stručne je možné program  Basic charakterizovať ako kuchyňu s príznakom jednoduchosti a elegancie. K tomu tiež prispievajú aj zvolené plastové úchytky, ktoré nijako nenarušia jednoliatosť prednej plochy. Okrem pekného vzhľadu disponuje dostatkom úložného priestoru. Zásuvky majú zabudovaný guľôčkový pojazd. Ide o lineárne lišty, ktoré sa veľmi jednoducho inštalujú.

 

 

Výhody:

  • príjemný dekor
  • kvalitný materiál
  • jednoduchá, elegantná a moderná
  • praktické rozmery

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky