Nábytkový program

Avignon

Avignon Program je momentálně vyprodán

Aby ste si vaše bývanie čo najviac užili a zjednodušili, je potrebné mať dostatok úložného priestoru vo všetkých jednotlivých miestnostiach. Rovnako tak je to aj v kúpeľni, kde potrebujete odkladať všetky kozmetické potreby, alebo veci na pranie a upratovanie. Program Avignon ponúka praktické skrinky aj s umývadlom , takže tu bez problémov uschováte hygienické potreby všetkých členov rodiny. Skrinky sú vyrobené podľa nejnovších módnych trendov a vďaka elegantnému dekoru orechu  budete mať kúsok prírody aj vo vašej kúpeľni. Okrem atraktívneho vzhľadu oceníte aj...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Avignon

Aby ste si vaše bývanie čo najviac užili a zjednodušili, je potrebné mať dostatok úložného priestoru vo všetkých jednotlivých miestnostiach. Rovnako tak je to aj v kúpeľni, kde potrebujete odkladať všetky kozmetické potreby, alebo veci na pranie a upratovanie. Program Avignon ponúka praktické skrinky aj s umývadlom, takže tu bez problémov uschováte hygienické potreby všetkých členov rodiny.

Skrinky sú vyrobené podľa nejnovších módnych trendov a vďaka elegantnému dekoru orechu budete mať kúsok prírody aj vo vašej kúpeľni. Okrem atraktívneho vzhľadu oceníte aj hladkú povrchovú úpravu skriniek, vďaka ktorej bude následná údržba všetkých použitých materiálov oveľa jednoduchšia.

Nábytok je vyrobený z materiálu LDTD. Jedná sa o drevotrieskovú dosku, ktorá je oteruvzdorná a zároveň sa môže pýšiť odolnosťou voči krátkodobej vlhkosti. Vyniká tiež svojou tvrdosťou a pevnosťou.

Inšpirujte sa programom Avignon a vytvorte si maximálne pohodlnú a praktickú kúpeľňu podľa vašich predstáv!

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky