APPLE IPHONE 7 V AKCII ZA 695 € predtým za 739 € | iba 2 ks
AVG AVG Internet Security 2 lic. 2 roky DVD (ISCDN24DCZS002) Antivírusové programy AVG Internet Security 2 lic. 2 roky DVD (ISCDN24DCZS002) 59.99

Antivírusový program

AVG Internet Security 2 lic. 2 roky DVD (ISCDN24DCZS002)

Predaj ukončený

antispyware antispam firewall

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


ESET - Mobile security ESET - Mobile security

8,32 € s DPH 9,99 

AVG Internet Security 2016, 1 lic. 1 rok (ISCEN12DCZS001) AVG Internet Security 2016, 1 lic. 1 rok (ISCEN12DCZS001)

31,55 € s DPH 37,86 Kód výrobku: ISCDN24DCZS02       Part.No.: ISCDN24DCZS002

Súčasťou AVG Internet Security je antivírus, antispyware, antispam a firewall.

Táto aplikácia dokáže perfektne zrýchliť váš počítač, a to tým, že urýchli sťahovanie veľkých súborov. Budete sa napríklad môcť úplne plynulo pozerať na online videá vo vysokom rozlíšení vďaka rýchlemu spusteniu systému, ktoré vám zaistí AVG Internet Security.

AVG Accelerator umožňuje rýchlejšie sťahovanie binárnych súborov a minimalizujú sa tým oneskorenia pri sledovaní online videí. Aplikácia je pri zapnutí povolená v predvolenom nastavení.

AVG System Tools vykonáva monitoring vášho počítača a aplikácie, ktoré nepoužívate, sa napriek tomu spúšťajú pri zapnutí systému automaticky, umožní vypnúť. V rámci monitorovania systému môžete tiež vidieť informácie o všetkých spustených procesoch, je možné teda vykonávať vlastné nastavenie úrovne dôveryhodnosti počítača a bezpečnosti súborov.

S AVG Internet Security nechránime váš počítač len proti vírusom, chránite tiež vaše dáta pri nakupovaní a platbách cez internet. Identity Protection umožňuje zabezpečenie osobného obsahu, ktorý zadávate online. Automaticky sa aktualizuje, čím vás chráni pred neustále sa vyvíjajúcimi sa hrozbami. S firewallom máte potom zaistenú ochranu proti prichádzajúcim a odchádzajúcim útokom.

Môžete surfovať po internete a venovať sa hrám bez akýchkoľvek obmedzení a prerušovania, pretože AVG Internet Security rozpozná, kedy hráte hry, teda zabezpečí fungovanie iba na pozadí, aby ste neboli nijako rušení. V tomto móde funguje aj v prípade, keď nie ste pri počítači.

S aplikáciou AVG E-mail Scaner ste chránení aj pred nevyžiadanou poštou, podvodnými e-mailami a skrytými vírusmi, ktoré môžu obsahovať napríklad v prílohách a odkazoch. Ochránite tak aj súbory, ktoré zasielate a prijímate pomocou populárnych sietí pre rýchle zasielanie správ. Táto aplikácia funguje ako plug-in pre mailových klientov a tiež vykonáva kontrolu e-mailov pre účty, ktoré využívajú protokoly POP3 a SMTP.

Vďaka aplikácii LinkScanner® Search-Shield môžete bezpečne vyhľadávať a surfovať na internet, bez toho, aby ste sa dostali hoci len na potenciálne nebezpečné stránky, na ktorých riziká vás samozrejme upozorní. Môžete tiež bez obáv posielať priateľom správy a chatovať s nimi napríklad pomocou populárneho Facebooku, lebo sa vám určite nestane, že by ste od nich dostali alebo im poslali nebezpečný odkaz.

AVG Advisor je novou službou, ktorá neustále kontroluje váš počítač a ak potrebujete, tak vám ponúkne potrebné rady a riešenie problémov, ktoré sa môžu objaviť. Táto aplikácia vám pomôže aj s takými otázkami, akými je potrebný dotaz na dôvod znižujúcej sa dostupnej kapacity pamäte a následného spomalenia počítača.

 


Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie

ESET - Mobile security ESET - Mobile security

8,32 € s DPH 9,99 

AVG Internet Security 2016, 1 lic. 1 rok (ISCEN12DCZS001) AVG Internet Security 2016, 1 lic. 1 rok (ISCEN12DCZS001)

31,55 € s DPH 37,86 Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?