TrueCam Autokamera TrueCam A6, FULL HD, GPS, predné + zadné kamera Videokamery Autokamera TrueCam A6, FULL HD, GPS, predné + zadné kamera Autokamera TrueCam A6, FULL HD, GPS, predné + zadné kamera 4.5 4 129

Autokamera TrueCam A6, FULL HD, GPS, predné + zadné kamera

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Ilustračné fotografie

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach

Model roku 2016

- Autokamera robiaca záznam v detailnom Full HD rozlíšení
- Zadná kamera, ktorá vám umožní sledovať všetko, čo sa deje za vaším autom a uľahčí parkovanie
- Funkcia Tachometer, zobrazujúca na displeji kamery aktuálnu rýchlosť a smer jazdy
- Parkovací mód vám umožní nechať kameru strážiť zaparkované auto až 24 hodín bez nabíjania
- Informácie o blížiacom sa rýchlostnom radare a varovanie na prekročenie rýchlosti
- 8 rôznych hlasových upozornení, vrátane vtipných komentárov od herca Karla Zimy
- Jednoduchá inštalácia kamery, vďaka ktorej si ju môžete bez problémov brať vždy so sebou
- Časová slučka, vďaka ktorej sa aj po zaplnení pamäte nepreruší nahrávanie
- G-senzor, ktorý v prípade nárazu uzamkne aktuálny záber proti prepísaniu
- Pohodlné ovládanie a prehľad o jazde na LCD displeji a menu kompletne v češtine
- Detekcia pohybu, vďaka ktorej kamera zapne nahrávanie v prípade zaregistrovania pohybu v okolí auta
- Perfektné zábery aj za úplnej tmy vďaka Nočnému režimu
Nečakaj a kúp si túto kvalitnú Autokamera s množstvom funkcií ešte dnes

Autokamera TrueCam H5 s magnetickým držiakom, FULL HD, WIFI Autokamera TrueCam H5 s magnetickým držiakom, FULL HD, WIFI

143,90 € bez DPH 119,91 

LAMAX X9.1 LAMAX X9.1

143,90 € bez DPH 119,91 

Akčná kamera Niceboy Vega WIFI Akčná kamera Niceboy Vega WIFI

43,90 € bez DPH 36,58 

Autokamera Xiaomi Yi DASHBOARD, FULL HD, záber 165° Autokamera Xiaomi Yi DASHBOARD, FULL HD, záber 165°

59,00 € bez DPH 49,16 

IP kamera iget HOMEGUARD IP kamera iget HOMEGUARD

59,00 € bez DPH 49,16 

Autokamera Mio MiVue 733 Wifi, FULL HD, záber 130°, GPS Autokamera Mio MiVue 733 Wifi, FULL HD, záber 130°, GPS

99,00 € bez DPH 82,50 Kód výrobku: TRUECAMA6
Part.No.: TRUECAMA6
TrueCam A6 sa pýši profesionálnym prístupom k svojej práci. Najväčší dôraz bol kladený na kvalitné podanie záznamu, kedy aj v tých najhorších podmienkach kamera zaistí precízne detaily. Vďaka tejto špecializácii ľahko rozoznáte všetky písmenká ŠPZ či dokonca tvár vodiča. Jednoduchá manipulácia vás nebude zdržiavať ani v hektický deň a behom pár sekúnd čiernu skrinku umiestnite do správnej pozície. Široká paleta dostupných funkcií skvele splní svoj účel pri dokazovaní škodových udalostí alebo naopak pri snímaní komických situácií v cestnej premávke.

Záznam vo vysokom rozlíšení

Dokonale rozpoznáte aj tie najmenšie detaily, ktoré často bývajú najdôležitejšie. ŠPZ či tvár vodiča jasne identifikujete so super rozlíšením Full HDNezáleží na okolitých podmienkach, či je slnečno, zatiahnuté či noc, záznam bude kvalitne spracovaný s maximálnou ostrosťou.

Nočný režim

V noci sa váš automobil stáva najzraniteľnejším voči zlodejom aj vandalom. Kamera disponuje nielen skvelým rozlíšením záberu, ale tiež je vybavená najlepšoiu optikou pre nočné záznam s najpresnejším nastavením. Bez ohľadu na svetelné podmienky zaistíte ochranu vášho miláčika pred neželanými hosťami bez akýchkoľvek problémov.

Výmenné filtre objektívu (doplnkové)

Aj napriek maximálnej snahe nedá odladiť všetky neduhy nahrávanie bez pomoci externých vychytávok. Medzi také pomocníkov sa radí dvojica výmenných filtrov pre redukciu nežiaducich efektov. CPL filter odstraňuje záblesky, čím zbaví záznam svetelných komplikácií, ale predo všetkým vyruší efekt predného skla. UV filter zlepšuje celkové farebné podanie, stmavuje oblohu a odstraňuje opar na vzdialenom obzore. Filtre je nutné dokúpiť samostatne.

Rýchla inštalácia

Používanie kamery je efektívne a hlavne rýchle. Každodenné nasadzovaní sa stane pohodovú súčasťou ranného rituálu. Najdôležitejším prvkom môžeme označiť možnosť stáleho umiestnenia držiaka. Napájací kábel vedie priamo, do už umiestneného držiaka, čím odpadá ďalšia starosť s nabíjaním. Na vás teda čaká jednoduché nackvanutie kamery a máte hotovo.

LCD displej s českým menu

Veľmi dôležitou súčasťou systému zostáva LCD displej s veľkosťou 2,7". Hneď niekoľko využití sa našlo pre vstavanú obrazovku. Ľahko a rýchlo skontrolujete smer záberu, prezriete záznam či vykonáte nutné nastavenie funkcií. Intuitívne prostredie menu hravo zvládnete, navyše sa dočkáte kompletnej českej lokalizácie pre plné pochopenie zvolenej funkcie.

GPS modul (doplnkové) 

S týmto modulom dostanete podrobné informácie o priebehu cesty, ktoré môžete využiť napríklad pre kontrolu vašej ratolesti. Okrem úplne klasického záznamu trasy v spolupráci s Google Maps možno tiež merať rýchlosť jazdy. Na výber máte dve možnosti, buď rýchlosť napevno zobrazíte už v zázname, alebo necháte generovať GPS log so všetkými informáciami. Ak vám nevyhovuje ani jedno riešenie, môžete túto funkciu jednoducho deaktivovať v nastavení.

Detekcia rýchlostných radarov (doplnkové)

Špeciálna funkcia kamery vás upozorní na miesta, kde by ste mali dbať zvýšeného vedomia. Databáza stacionárnych rýchlostných radarov, úsekových radarov, detektorov jazdy na červenú a ďalších miest obsahuje viac ako 33 tisíc pozícií zo všetkých kútov 36 krajín Európy. Signalizácia prebieha prostredníctvom hlasového upozornenia a to nielen na blížiaci sa úsek, ale aj na prípadné prekročenie povolenej rýchlosti. Aktualizáciu dát nájdete vyvesenú na stránkach výrobcu TrueCam.

Časová slučka

Táto drobná vychytávka hrá hlavnú úlohu v počte možných záznamov. Časová slučka umožní nepretržité nahrávanie. Akonáhle dôjde k zaplneniu pamäte, kamera všetko spracuje a začne premazávať najstarší záznam. Nemusíte neustále myslieť na možnosť, že sa uprostred jazdy ukončí nahrávanie. Záznamy, ktoré chcete uchovať, môžete ochrániť pred týmto procesom pomocou nasledujúcej funkcie.

Zamykanie videí

Automatické prehrávanie záznamu zatiaľ nedokáže rozlíšiť, ktorý z okamihov videa je pre vás dôležitý, s výnimkou tých fatálnych - vedúcich k dopravnej nehode. Pokiaľ chcete záznam z akéhokoľvek dôvodu uchovať, príde vám táto funkcia veľmi vhod. Počas nahrávania či spätnej prehliadky možno použiť tlačidlo pre archiváciu, čím sa video či fotografia uzamkne a neprepíše sa. Tento proces možno ručne zrušiť s následným vymazaním.

 

Timelapse

Zrýchlené timelapse nahrávanie, čiže časozberné video, umožňuje nahrávať vaše záznamy v zrýchlenom móde. Kamera každú sekundu vytvorí jednu snímku, vďaka čomu si počas jednej minúty prehráte až polhodinový záznam. Ľahko tak zistíte, čo sa okolo vášho vozidla dialo pred vašim príchodom alebo počas jazdy. Zrýchlené nahrávanie rozširuje kapacitu pamäťovej karty a okrem praktického využitia so sebou prináša aj veľa zábavy.

Detekcia pohybu

Nebezpečenstvo nečíha len na cestách, ale aj na parkoviskách či dokonca v garážach. Pre pokoj v duši môžete nechať kameru, aby sa o tento problém postarala. Neustále a pozorne bude sledovať okolie a v prípade zachytenia pohybu všetko zaznamená (až 24 hodín bez nabíjania). Ak sa objaví v blízkosti zlodej, vandal či nemotorný parkujúci, budete mať nezvratný dôkaz o jeho vine.

G-Senzor

Čiže snímač preťaženia či gravitačný senzor vo forme grafu zaznamenáva smer jazdy v troch priestorových osiach a v prípade nárazu presne zachytí smer, odkiaľ prišiel kontakt. Uložené údaje môžete následne prezrieť v GPS prehrávači. Vďaka tomuto senzoru sa automatický spustí funkcia Zamykanie videa, ktorá ochráni dôležitý dôkazový materiál pred náhodným zmazaním alebo automatickou slučkou.

Zadná kamera

Súčasťou balenia je aj zadná kamera, vďaka ktorej získate ešte lepší prehľad o vašej jazde. Jej prínos oceníte najmä pri parkovaní, ale predovšetkým poslúži pri bežnej jazde. Môže totiž nahrávať videozáznam rovnako ako hlavná kamera, takže zaznamená všetko, čo sa deje za vaším vozidlom. To príde vhod napríklad v situáciách, keď do vás zozadu niekto nabúra. Vďaka kamere získate jednoznačný dôkaz. Záznam v rozlíšení HD 720p prepojíte jednoducho pomocou kábla.


Porovnávanie produktov

LAMAX X10.1 LAMAX X10.1 159,00 
Autokamera TrueCam H5 s magnetickým držiakom, FULL HD, WIFI Autokamera TrueCam H5 s magnetickým držiakom, FULL HD, WIFI 143,90 
Všeobecné
Výrobca: Lamax TrueCam
Expedícia: SKLADOM SKLADOM
Parametre
DÁTOVÉ ÚLOŽISKO
Kompatibilné pamäťové karty microSDHC,microSDXC neuvedeno
Ukladacie médium Pamäťová karta neuvedeno
Maximálna veľkosť pamäťovej karty 64 GB neuvedeno
OBRAZOVKA
Vstavaný displej Áno neuvedeno
Displej LCD neuvedeno
Uhlopriečka displeja 5,08 centimeter (2") 1,5"
Integrovaný displej neuvedeno Áno
Typ displeja neuvedeno LCD
VIDEO
Maximálne rozlíšenie videa 3840 x 2160 px 1920 x 1080 px
Full HD neuvedeno neuvedeno
Typ HD rozlíšenia 4K Ultra HD neuvedeno
Rozlíšenie videa 1280 x 720,1920 x 1080,1920 x 1440,2704 x 1520,3840 x 2160 neuvedeno
Podporované video formáty H.264,H.265,MP4 neuvedeno
Podporované videomódy 720p,1080p,1440p,2160p neuvedeno
Maximálny počet snímok za sekundu 240 fps neuvedeno
BATÉRIE
Kapacita batérie 2100 miliampérhodin 420 mAh
KVALITA OBRAZU
Celkový počet megapixelov 12 MP neuvedeno
Režim fotografie Áno neuvedeno
Maximálne rozlíšenie obrazu 3840 x 2160 px neuvedeno
Podporované obrazové formáty JPG neuvedeno
SIETE
Wi-Fi Áno neuvedeno
GPS Nie neuvedeno
Bluetooth Nie neuvedeno
NFC Nie neuvedeno
MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Počet USB 2.0 portov 1 neuvedeno
Konektor USB Micro-USB neuvedeno
Počet HDMI portov 1 neuvedeno
VLASTNOSTI
Farba Čierna, Šedá čierna
Podpora jazykov Čeština, Nemčina, Angličtina, Maďarčina, LIT, Polština, Slovinčina neuvedeno
GPS PARAMETRE
GPS Nie neuvedeno
DIZAJN
Farba Čierna, Šedá čierna
Ochranné funkcie Vodeodolný neuvedeno
Vodotesné až do 40 meter neuvedeno
Odolný proti prachu Áno neuvedeno
SILA
Prevádzka na batériu Áno neuvedeno
Typ batérie Lithium-Ion (Li-Ion) neuvedeno
Kapacita batérie 2100 miliampérhodin 420 mAh
Životnosť batérie (max.) 180 hodina neuvedeno
Doba nabíjania 1,75 hodina neuvedeno
SYSTÉMOVÉ POŽIADAVKY
Podporované operačné systémy Windows Áno neuvedeno
Podporované operačné systémy Mac Áno neuvedeno
PREVÁDZKOVÉ PROSTREDIE
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) neuvedeno -10°C / +50°C
TECHNICKÉ DETAILY
Uhol záberu hlavnej kamery neuvedeno 130°
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Hmotnosť 73 gram neuvedeno
Šírka 60 mm neuvedeno
Hĺbka 44 mm neuvedeno
Výška 33 mm neuvedeno
OBSAH BALENIA
Dodávané káble USB neuvedeno
Návod na použitie Áno neuvedeno
Vrátane batérií Áno neuvedeno
Samolepiaca nálepka Áno neuvedeno
Podvodné púzdro Áno neuvedeno
Krytka šošoviek v cene Áno neuvedeno
Diaľkový ovládač Áno neuvedeno
Prenášanie puzdro Áno neuvedeno
Závit na statív Áno neuvedeno

Ďalšia

Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
  • Zatial kratko použivana ale je to ok, funguje ako som ocakaval.
  • Navod zodpoveda nastaveniam
  0 hlasov
 • 0 hlasov
  • Dost dobrá.
  • Připojení zadní kamery ze spodu? To někdo šlápnul hodně vedle!
  0 hlasov
 • 0 hlasov