Nábytkový program

Army

Nábytkový program Army je praktickým riešením do detských izieb, ale nielen do nich. Atraktívne prevedenie v dekore hľuzovka pôsobí nadčasovo avšak veľmi príjemne a tým vytvára z každej miestnosti útulnú izbičku, kde sa dieťa aj dospelý budú cítiť dobre a uvoľnene. Detský program Army  urobí radosť každému malému vojakovi. Predné plochy nábytku sú zdobené army nápismi , čím mu dodávajú atraktívnosť a originalitu. Program obsahuje niekoľko kusov nábytku s rôznym využitím, od postele až po priestrannú šatníkovú skriňu. Ďalšou výhodou tohto programu je jeho...

Čítajte viac

Cena kompletu:
623,31 
s DPH 748,00 
Cena sa skladá z:

ARMY 01(hluzovka)

Detská skriňa
195,41 € s DPH 234,50 

ARMY 07(hluzovka)

Detský regál
120,41 € s DPH 144,50 

ARMY 14(hluzovka)

Detský pracovný stôl
91,25 € s DPH 109,50 

ARMY 15(hluzovka)

Klasická posteľ
216,24 € s DPH 259,50 

Položky kolekcie nábytku Army

Zobrazujem 1-9 produktov z 13 celkom 12

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Army

Nábytkový program Army je praktickým riešením do detských izieb, ale nielen do nich. Atraktívne prevedenie v dekore hľuzovka pôsobí nadčasovo avšak veľmi príjemne a tým vytvára z každej miestnosti útulnú izbičku, kde sa dieťa aj dospelý budú cítiť dobre a uvoľnene.

Detský program Army urobí radosť každému malému vojakovi. Predné plochy nábytku sú zdobené army nápismi, čím mu dodávajú atraktívnosť a originalitu. Program obsahuje niekoľko kusov nábytku s rôznym využitím, od postele až po priestrannú šatníkovú skriňu.

Ďalšou výhodou tohto programu je jeho variabilita. Prvky si môžete podľa potreby poskladať tak, aby všetko vyhovovalo rozmerom izby a potrebám dieťaťa. Skôr neutrálny dekor môže efektne doplniť výrazná farba stien, plagáty alebo ďalšie dekorácie.

Doprajte vášmu dieťaťu túto štýlovú izbičku, ktorá mu bude slúžiť veľa rokov.

 

Výhody:

  • vhodná na  knihy
  • nenáročné čistenie vďaka laminovanému povrchu
  • moderné  prevedenie

Vyhotovenie:

  • dekor: hľuzovka
  • materiál: LDTD

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky