Nábytkový program

Amber

Amber Program je momentálně vyprodán

Ak hľadáte moderný a praktický nábytok do obývacej izby, určite neopomeňte  nábytok z programu Amber. Elegantná biela farba prinesie do vášho bytu pocit čistoty a uvoľnenia. V kombinácii s dekorom jantárového dubu  sa vaša obývacia izba stane príjemným miestom nielen pre relaxáciu, ale aj pre prácu, alebo posedenie s priateľmi a rodinou. Nábytok je vyrobený z kvalitnej drevotriesky , ktorá odolá oteru a krátkodobému pôsobeniu vlhkosti, hrany sú potom upravené pre vyššiu odolnosť proti poškodeniu . Jednotlivé prvky z programu Amber možno kombinovať, môžete si...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Amber

Ak hľadáte moderný a praktický nábytok do obývacej izby, určite neopomeňte nábytok z programu Amber. Elegantná biela farba prinesie do vášho bytu pocit čistoty a uvoľnenia. V kombinácii s dekorom jantárového dubu sa vaša obývacia izba stane príjemným miestom nielen pre relaxáciu, ale aj pre prácu, alebo posedenie s priateľmi a rodinou.

Nábytok je vyrobený z kvalitnej drevotriesky, ktorá odolá oteru a krátkodobému pôsobeniu vlhkosti, hrany sú potom upravené pre vyššiu odolnosť proti poškodeniu. Jednotlivé prvky z programu Amber možno kombinovať, môžete si tak vytvoriť obývačku presne podľa vašich predstáv.

 

Výhody:

  • moderný dizajn
  • vysoká odolnosť hrán
  • variabilita

 

Vyhotovenie:

  • materiál: LDTD, sklo
  • dekor: dub jantarový

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky