Elektro pod stromčekom bez obáv! Garancia vrátenia tovaru do 15. 1. 2017 + garancia doručenia do Vianoc.

x
Nábytkový program

Amber

Amber

Ak hľadáte moderný a praktický nábytok do obývacej izby, určite neopomeňte  nábytok z programu Amber. Elegantná biela farba prinesie do vášho bytu pocit čistoty a uvoľnenia. V kombinácii s dekorom jantárového dubu  sa vaša obývacia izba stane príjemným miestom nielen pre relaxáciu, ale aj pre prácu, alebo posedenie s priateľmi a rodinou. Nábytok je vyrobený z kvalitnej drevotriesky , ktorá odolá oteru a krátkodobému pôsobeniu vlhkosti, hrany sú potom upravené pre vyššiu odolnosť proti poškodeniu . Jednotlivé prvky z programu Amber možno kombinovať, môžete si...

Čítajte viac

Cena od:
79,16 
s DPH 94,99 

Položky kolekcie nábytku Amber

Zobrazujem 1-8 produktov z 8 celkom

Popis kolekcie nábytku Amber

Ak hľadáte moderný a praktický nábytok do obývacej izby, určite neopomeňte nábytok z programu Amber. Elegantná biela farba prinesie do vášho bytu pocit čistoty a uvoľnenia. V kombinácii s dekorom jantárového dubu sa vaša obývacia izba stane príjemným miestom nielen pre relaxáciu, ale aj pre prácu, alebo posedenie s priateľmi a rodinou.

Nábytok je vyrobený z kvalitnej drevotriesky, ktorá odolá oteru a krátkodobému pôsobeniu vlhkosti, hrany sú potom upravené pre vyššiu odolnosť proti poškodeniu. Jednotlivé prvky z programu Amber možno kombinovať, môžete si tak vytvoriť obývačku presne podľa vašich predstáv.

 

Výhody:

  • moderný dizajn
  • vysoká odolnosť hrán
  • variabilita

 

Vyhotovenie:

  • materiál: LDTD, sklo
  • dekor: dub jantarový

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky