Ako vybrať sušičku bielizne

Sušičky bielizne zatiaľ stoja v tieni iného elektra, ale neprávom. Dokážu vám totiž ušetriť kopu priestoru aj času. Vypranú bielizeň môžete usušiť behom chvíľky, a navyše nepotrebujete žiadny sušiak ani neplytváte časom pri vešaní bielizne. Prejdite si s nami, podľa čoho môžete vyberať.

Rozmery a kapacita

Ak bývate v malom byte sami dvaja, potrebujete šetriť priestor, kde sa dá. S tým vám môže pomôcť menšia sušička, vďaka ktorej nebudete musieť premýšľať, kam dáte sušiak plný bielizne, aby doň nikto nevrazil. Bohato vám bude stačiť sušička, ktorá naraz zvládne 7 kg bielizne. Taká sušička zaberie na šírku maximálne 60 cm, takže ani v malom byte nezaberie veľa miesta.

SUŠIČKY NA 7 KG BIELIZNE

Pre malú rodinu sa výborne hodí sušička s priemernou kapacitou. Nezaberie toľko miesta, ako najväčšie sušičky, ale zároveň v nej pohodlne usušíte všetku bielizeň naraz. Ideálna je taká, do ktorej sa zmestí 8 kg bielizne. Takých sušičiek je všeobecne na trhu najviac, máte teda na výber z naozaj širokej ponuky.

SUŠIČKY NA 8 KG BIELIZNE

Pre veľkú rodinu sa naopak hodí sušička, do ktorej sa zmestí aj bielizeň z celého týždňa. Ak je vás doma viac, odporúčame sušičku s kapacitou aspoň 9 kg. Je jasné, že taká sušička už zaberie o niečo viac miesta. Vo výsledku ale ušetríte kopu času, pretože také množstvo bielizne by ste inak museli rozvešať ručne.

SUŠIČKY NA 9 A VIAC KG BIELIZNE

Energetická trieda

Jednou z najviac vyhľadávaných kategórií je pri bielom elektre energetická trieda. Rovnako je to aj pri sušičkách bielizne. U nás na e-shope nájdete aj extra úsporné A+++ sušičky. Väčšinou platí, že čím úspornejšia sušička je, tým vyššia je jej cena.

Investícia do úspornej sušičky sa z dlhodobého hľadiska určite vyplatí. Peniaze, ktoré by ste ušetrili za menej úsporný variant pri nákupe, ušetríte s každým použitím úspornejšej sušičky. Po niekoľkých rokoch prevádzky sa vám investícia do úspornejšej sušičky vráti. V ponuke nájdete úsporné sušičky triedy A+ až A+++.

ÚSPORNÉ SUŠIČKY

Pokiaľ ale hľadáte sušičku, ktorú budete používať len občas, vyplatí sa vám vyberať z tých bežnejších. Na príležitostné sušenie vám postačí sušička, ktorá nemá takú veľkú kapacitu. Ideálna bude niektorá s kapacitou 8 kg bielizne a triedou A.

SUŠIČKY S PRIEMERNOU SPOTREBOU

Nenašli ste kategóriu, podľa ktorej by ste si vybrali? Pozrite si celú ponuku sušičiek bielizne TU.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

BEKO DPS 7405 G B5

381,65 

s DPH 458,00 

BEKO DPY7405XHW3

332,49 

s DPH 399,00 

AEG T75370AH3C

415,82 

s DPH 499,00 

CANDY SLHD1013A2S

365,82 

s DPH 439,00 

Nákupný košík

0 ks / 0,00