Ako vybrať sendvičovač

Ak máte radi sendviče, vafle, alebo napríklad grilovanú zeleninu bez tuku, určite sa vám bude doma hodiť sendvičovač. Ako ale vybrať ten správny? Pripravili sme pre vás krátky a prehľadný návod, v ktorom ľahko zistíte, ako na to.

Aký typ potravín chcem opekať?

Ak patríte medzi konzervatívnejších ľudí, ktorým stačí klasický sendvič, bude pre vás ideálnou voľbou základný prístroj. Máte najjednoduchšie výber, a navyše pravdepodobne ušetríte. Multifunkčný sendvičovača totiž bývajú o niečo drahšie.

Bežný sendvičovač

Pokiaľ ale milujete vafle alebo napríklad na sucho grilovanú zeleninu, mali by ste sa zamerať na zložitejšie prístroje. Tie vám ponúknu rozmanité možnosti. Vy si vždy budete môcť pripraviť jedlo presne podľa svojej chuti a nálady.

Multifunkčný sendvičovač

Pre koľko ľudí najčastejšie varím?

Bývate sami, alebo ste doma iba dva? V tom prípade vám určite bude bohato stačiť niektorý z menších sendvičovače, ktoré naraz zvládnu opekať 1 alebo dva sendviče. Aj keď by ste si pozvali kamarátmi na večeru, zvládnete dostatočne rýchlo pripravovať ďalšie kúsky, zatiaľ čo vaši hostia budú spokojne chváliť vaše vynikajúce sendviče.

Malý sendvičovač

Je vás doma viac ako 3? Ak áno a všetci máte radi sendviče, mali by ste siahnuť po takom, ktorý zvládne naraz pripraviť 4-5 kusov. Vďaka tomu budete môcť jesť všetci spoločne. Než dojete prvý sendvič, ľahko pripravíte pre každého druhý i tretí.

Veľký sendvičovač

Teraz už by ste mali mať jasno, aký typ sendvičovače je ten pravý pre vás. Prajeme vám dobrú chuť. :)

Líbí se vám tento článek?

Podobné články