Ako vybrať darčeky pre ženy

Vyberanie vhodných darčekov je spravidla tvrdým orieškom pre nejedného z nás. Určite už sa vám stalo, že ste za žiadnu cenu nemohli prísť na darček, ktorým by ste naozaj potešili ženu. Prejdite si výber piatich darčekov pre ženy, ktoré sme pre vás vybrali. Trebárs medzi nimi nájdete ten, ktorý ste hľadali.

Aby sa cítila ako bohyňa

Možno to znie ako klišé, ale každá žena sa chce páčiť. Aj vy môžete vhodným výberom darčeka prispieť k tomu, aby sa ženám okolo vás splnilo toto želanie. Nie je potreba vymýšľať zložité nezmysly. Často najviac poteší aj zdanlivo obyčajný darček. Ženy ho ocenia. Uvidíte.

Kvalitná žehlička vlasov

Poznáte to všetci. Prebudíte sa do krásneho rána, za hodinu máte byť na schôdzke, ale vlasy vašej ženy vyzerajú ako po týždennom fláme. Čo s tým? Ak má rada upravené a rovné vlasy, určite ju ako prvá napadne žehlička na vlasy. Áno, s tou sa skutočne dá zachrániť mnohé. Ženy by mohli rozprávať. Urobte radosť svojim ženám napríklad práve žehličkou na vlasy. Budú vám vďačné.

Ponuka žehličiek na vlasy

Nový bezbolestný epilátor

Určite už ste od žien počuli, že holenie nôh nie je ich obľúbenou činnosťou. Tým hlavným dôvodom sú však nepríjemné pocity spojené s epiláciou. S nekvalitnými prístrojmi nie je epilácia zrovna prechádzkou po záhrade. Myslite na to, ako sa vaša žena cíti. Ukážte, že vám na vašej žene naozaj záleží a darujte jej kvalitný epilátor. Určite to veľmi ocení a bude šťastná, že u epilácie nemusí naďalej znášať bolesť.

Ponuka epilátorov

 

 

Ukážte, že ju naozaj milujete

Určite už ste sa zamýšľali nad tým, ako maličkosťami dokazovať, že vám na niekom záleží. Iste. Sú tu kvety, bonboniéry, lístky do divadla a podobné spôsoby, ktoré však po čase prestanú mať kúzlo jedinečnosti. Urobte krok ďalej a darujte niečo unikátne.

Jej kefka na zuby

Ešte spolu nebývate, ale rád byste svojej priateľke ukázal, ako veľmi vám na nej záleží? Pokiaľ chcete vašej žene urobiť radosť niečím neobvyklým, kúpte pre ňu do svojho domova kefka na zuby. Znie to zvláštne. Vedľa šuplíka na oblečenie, ktorý jej môžete tiež vyhradiť, je kefka mimoriadnou možnosťou, ako dokázať svoju priazeň. Je predsa krásne, keď k vám príde prespať a ráno nájde vo vašej kúpeľni kefku, ktorú si nemusí prinášať z domu.  

Ponuka elektrických kefiek

 

Pre moderné kuchárky

V dnešnej rýchlej dobe je na varenie čoraz menej času. Každý, kto pravidelne chystá teplé jedlo, určite ocení kvalitné spotrebiče, vďaka ktorým ušetrí čas aj nervy. Ak vaše žena rada varí, môžete jej urobiť radosť práve takto. Čo ale vybrať, aby ste darovali praktickú a modernú vec, ktorá nebude len tak pre nič stáť na linke, aby sa na ňu prášilo? Pozrite sa na naše dva tipy.

Tyčový mixér alebo všeumelec

Čo takto sviečková, máte ju radi? Alebo snáď radšej orechový koláč? Výber necháme na vás, ale pre prípravu obidvoch sa perfektne hodí tyčový mixér. Vďaka svojej konštrukcii dokáže zmixovať ako omáčky, tak napríklad orechy a samozrejme veľa ďalších vecí. Okrem toho tiež ušetrí množstvo špinavého riadu, ktoré by inak po mixovaní niekto musel umyť. Chcete ešte dôvod navyše? Dobre. Krémové polievky. Má vaše žena rada tekvicovú, karfiolovú, alebo iné? Áno? Tak jej kúpte tyčový mixér.

Ponuka tyčových mixérov

 

Smoothie pre zdravie

Ďalší mixér. Tentoraz však z iného súdka. Uľahčí vašej drahej polovičke prípravu polievky, nátierky aj omáčky. Myslíte, že by chcela od mixéra ešte niečo naviac? Výborne. Smoothie jej okrem toho všetkého ponúka i prenosnú fľašu. Mixovať môže priamo v nej. Nie je lepšie využitie smoothie, než čerstvý nápoj z ovocia, ktoré si vyberie podľa chuti. Jednoducho a bez špinavého riadu všetko zmixuje pohodlne priamo v nádobe, ktorú si potom môže vziať napríklad do práce. Zaručene jej spríjemní deň.

Ponuka smoothie mixérov

Líbí se vám tento článek?

Podobné články