Ako vybrať darčeky pre mužov

Vymýšľanie darčeka pre muža je jedna z najťažších činností. Ubehnú pri nej celé hodiny času a vy stále nie a nie prísť na niečo prijatelného. Nechajte sa inšpirovať naším výberom darčekov pre mužov. Skúste niečo nové, alebo siahnite po istote.

Kto sa hrá, nehnevá

Každý muž sa rád na chvíľu vráti do detských rokov a hrá sa. Prečo mu teda nedopriať zábavu pre "veľké deti"? Ak sa rozhodnete vybrať mu darček z tejto kategórie, určite neurobíte chybu. Je všeobecne známe, že sa s vláčikmi pre synmi hrávajú oteckovia a inak tomu nie je ani u pokročilejších hračiek. Máme pre vás dva tipy, ako zaručene nešliapnuť vedľa.

Herný ovládač

Pokiaľ sa váš muž rád odreaguje pri PC a konzolových hrách, určite ocení niektorý z herných ovládačov. Vďaka nemu sa mu budú jeho obľúbené hry ovládať ešte lepšie, takže si ich užije naplno. Či už si radšej zahrá futbal, alebo strieľačku, určite si rád vyskúša presnejšie a efektívnejšie ovládanie. Spravte mu radosť. Však to poznáte, kto sa hrá, nehnevá.

Herná myš

Máte doma muža, ktorý nedá dopustiť na hranie online hier pre viacerých hráčov (MMORPG a podobne)? Potom mu kúpte hernú myš, s ktorou sa výrazným spôsobom vylepší jeho herný zážitok. Možno sa už sťažoval, že s obyčajnou myšou sa nedá tak dobre ovládať viacero vecí naraz, čím hra stráca na atraktivite. Keď ale bude mať špeciálnu myš s viacerými nastaviteľnými tlačidlami, určite mu hranie pôjde lepšie a zaručene si získate jeho obdiv za perfektný darček.

Stávka na istotu

Slúchadlá na celý život

Ak patríte medzi ľudí, ktorí radšej neriskujú, ale stavajú na istotu, máme pre vás jeden horúci tip. Je ťažké vybrať darček, ktorý je takzvane na mieru. Našťastie možno vybrať aj darček univerzálny. Napríklad vysoko kvalitné slúchadlá s doživotnou zárukou, s ktorými bude prehrávaná hudba znieť úplne úžasne.

Pre elegantných mužov

Holiaci strojček

Rada by ste videli svojho muža ako elegána? Pomôžeme vám s výberom drobného darčeka, vďaka ktorému sa jeho štýl posunie správnym smerom. Ťažko môžete urobiť chybu, ak mužovi kúpite kvalitný holiaci strojček. Páni určite ocenia jednoduché a pohodlné ovládanie.

Smart hodinky

Určite chcete, aby váš muž držal krok s dobou. To však vyžaduje sledovanie trendov vo všetkých oblastiach. Medzi hlavné novinky patria aj inteligentné hodinky, s ktorými bude mať stopercentnú kontrolu nad svojou životosprávou. Môže sa dozvedieť, ako dlho denne spí, koľko spaľuje energie, apod. Prepojením so smartfónom navyše bude mať okamžitý prehľad o tom, kto ho zháňa, nech už je kdekoľvek. 

Líbí se vám tento článek?

Podobné články