Vážení zákazníci, 1. mája platí na všetkých predajniach štandardná otváracia doba.

x

5 dôvodov, prečo si kúpiť 3D televízor

Šialenstvo okolo 3D televízorov odštartoval film Jamesa Camerona - Avatar. Skvelé efekty naplno odhalili možnosti 3D televízorov a ľudia tak po prvý raz pochopili, že nejde o obyčajnú ozdobu či zbytočnú funkciu. Už teraz dokonca niektoré hry podporujú 3D obraz. Majitelia herných konzol tak hru doslova prežívajú na vlastnej koži.

Ak stále ešte pochybujete, prečítajte si týchto päť dôvodov, preo by ste si 3D televízor rozhodne mali kúpiť.

 

1. S 3D TV ste pripravený na budúcnosť

Už sme to naznačili v úvode článku. Veľké zahraničné káblové televízie už dnes bežne vysielajú v 3D formáte. Nemusí nutne ísť o filmové kanály. Aj športové prenosy a ďalšie relácie dnes podporujú trojrozmerný obraz. Dá sa predpokladať, že sa v budúcnosti toto vysielanie rozšíri i k nám. Vďaka 3D televízoru budete na túto malotelevíznu revolúciu pripravení. Po jej príchode nebudete musieť meniť televízor, aby ste si televízne vysielanie vychutnali ako sa patrí.

"Trojrozmerný obraz je technológiou budúcnosti. Verím, že sa odnedlho dočkáme i bežného televízneho vysielania v treťom rozmere."

Profesor OKAY

 

 

2. Sledovanie filmov sa stane jedinečným zážitkom

Televízne 3D technológie, samozrejme, neprinesú totožný zážitok ako sledovanie filmov v kinách IMAX, snažia sa ale tomuto zážitku čo najviac priblížiť. Spomeňte si, keď ste videli prvý film v HD rozlíšení. Pamätáte si na ten dokonale čistý obraz oproti filmom na DVD? Presne tak budete nadšení i z 3D obrazu vášho televízora. Ak ste ešte nevideli film v Blu-Ray verzii, určite si ho pozrite. A najlepšie film, ktorý dobre poznáte. 3D technológia posunie zážitok o niekoľko úrovní vyšie. Až nabudúce budete sledovať bežnú televíziu u svojho kamaráta, bude vám stále niečo chýbať.

"3D už dávno nie je experimentálnou technológiou s množstvom chýb. Dnes môžeme úžasné 3D zábery sledovať úplne pohodlne a čaká nás úžasný zážitok."

Profesor OKAY

 

 

3. Zaistíte si najlepšie miesta na štadiónoch

Váš obľúbený šport doslova vyskočí z obrazovky a zaplní vašu obývačku. Razom si budete pripadať, ako by ste boli súčasťou publika na tribúne a mali vstupenku na tie najlepšie miesta. Športovné káblové televízie vo svete rozširujú podporu 3D vysielania a je teda len otázkou času, kedy táto technológia dorazí i k nám.

"Zaistite si jedinečný zážitok. Pri sledovaní športových súbojov v 3D budete mať pocit, že ste sa ocitli priamo na štadióne."

Profesor OKAY

 

 

 

 

4. Televízory s 3D technológiou sú úspornejšie

Znie to pomerne neuveriteľne, ale je to skutočne tak. Väčšina 3D televízorov má nižšiu energetickú náročnosť, než ich 2D kamarátky. Aj keď sú počiatočné náklady pri 3D televízoroch o niečo vyššie, sú ekonomickejšou voľbou než ostatné LCD (LED), CRT alebo plazmové televízory vďaka nižšej spotrebe energie.

"Aj napriek vyšším počiatočným nákladom môže byť 3D televízor ekonomickejším riešením, než kúpa klasického 2D televízora."

Profesor OKAY

 

 

 

 

5. Klasický 2D obraz ľahko premeníte na 3D

Môžete sledovať klasický 2D obraz ako na bežnom televízore, ale po spustení 3D technologií sa obraz jednoducho prevedie do tretieho rozmeru. Nebudeme vám klamať, obraz prevedený z 2D nie je tak skvelý ako špeciálne upravené 3D verzie, ale vašu túžbu po treťom rozmere dokáže uspokojiť. Obraz sa akoby prehĺbi. Behom chvíľky si na to zvyknete a na 2D obraz si už poriadne ani nespomeniete.

Punuka 3D televízorov

"Prevod klasického 2D obrazu do trojrozmerného dnes zvládne väčšina moderných televízorov."

Profesor OKAY

 

 

 

Mohlo by vás zaujímať


Ako vybrať televízor

Výber televízora sa môže nepríjemne pretiahnuť. Samé parametre a podivné funkie. My vám však jednoducho pomôžeme vybrať.

Prečítať viac >>

Sú LED displeje lepšie než LCD?

Pojem LCD ako by sa vytratil z trhu. Čo sa s ním stalo a čo znamená označenie LED, ktoré sa pri obrazovkách teraz používa? Čítajte ďalej!

Prečítať viac >>

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupný košík

0 ks / 0,00