König Televízny zosilňovač 28 dB, regulácia zosilnenia, 1 výstup Televízny zosilňovač 28 dB, regulácia zosilnenia, 1 výstup 26.99

TV zosilňovač

Televízny zosilňovač 28 dB, regulácia zosilnenia, 1 výstup

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Ilustračné fotografie

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniachKód výrobku: KNPROAMP31       Part.No.: KN-PROAMP31

Obzvlášť vo väčších domácnostiach s väčším počtom televízorov býva zlý signál častým problémom, ktorý má však veľmi jednoduché riešenie. Kúpte si praktický zosilňovač TV signálu, a rozčuľovanie sa u sledovania obľúbených programov bude nenávratne patriť minulosti! Ideálnym by pre vás mohol byť profesionálny anténny zosilňovač König KN-PROAMP31, ktorý ponúka zisk až 28 dB. Okamžite sa zbavíte zrnenia a výpadkov obrazu. Maximálna hladina šumu neprekročí 9 dB.

Pripojte zosilňovač König KN-PROAMP31 s reguláciou zosilnenia a poklesu (0 dB až 18 dB) s jedným výstupom k domácej aparatúre a vychutnajte si mimoriadne kvalitný televízny signál. Zariadenie disponuje aj spätným kanálom pre interaktívne televízory a káblové modemy. V balení nájdete anténny zosilňovač KN-PROAMP31, napájací adaptér, montážny materiál a praktický manuál, ktorý vás prevedie inštaláciou a obsluhou zariadenia.


Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Frekvenčný rozsah (dozadu)5 - 65 MHz
Šumové číslo9 decibel
Frekvenčný rozsah86 - 1006 MHz
Zisk28 decibel
MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Počet portov2
Konektor(y)F connector
FARBA
Farbabiela

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00